Imitace dřeva Trávníková obruba I.

Kód: IDTO1
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Obruba je vyrobena z ušlechtilého kvalitního betonu, který je k nerozeznání od pravého dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová imitace dřeva Trávníková obruba I.

Betonovou trávníkovou obrubu využijete zejména při ohraničování zahradních ploch, záhonů či kolem chodníků. Její perfektní desing jako imitace dřeva dodá Vaší zahradě kouzlo přírody. Betonová obruba dokonale napodobuje dřevo, proto je přechod z trávníku na záhon s kůrou nebo štěpkou velmi přirozený.

Díky tomu, že betonová trávníková obruba I. je z jedné strany vykouslá a z druhé strany zaoblená, do sebe perfektně zapadá a není problém ani v zaoblování lemu. Pomocí této betonové obruby bude práce na zahradě hračka.

Obrubník je vyroben z ušlechtilého kvalitního betonu, který odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a je mrazuvzdorný. Tento trávníkový lem z umělého kamene je možno umístit celoročně v exteriéru. Ideální dekorace pro Váši zahradu.

Díky precizní výrobě obrubník z betonu dosahuje dokonalých detailů imitace dřeva a vysoké kvality.

PARAMETRY BETONOVÉ TRAVNÍKOVÉ OBRUBY I.:

délka: 23/27 cm

šířka: 13,5 cm

tloušťka: 4 cm

hmotnost: 2,7 kg

tolerance rozměrů a hmotnosti +/- 5%

Na úvodní fotografii jsou zobrazeny 2 kusy obruby.

Uvedená cena je za 1 kus obruby.

Fotografie jsou pouze ilustrační. Barevnost výrobků se může lišit v závislosti na použité betonové směsi a není důvodem k reklamaci !

V závislosti na dodávaných surovinách (ložisko štěrku, výrobní šarže přírodních pigmentů apod.) a v souvislosti s tím, že výrobky jsou speciálně melírovány náhodnou koncentrací barev pro dosažení efektu starého zvětralého dřeva, můžou se v určitých případech vyskytnout barevné odchylky, které v žádném případě neovlivňují kvalitu výrobku.

Je třeba brát v úvahu, že se betonové prvky vyrábějí ručně a na každý jednotlivý kus musíme pohlížet jako na originál.  Proto bychom Vám chtěli doporučit navštívit naši prodejnu v Novém Rychnově a prohlédnout si výrobky osobně.

Pokud budete kupovat větší množství zboží, především při pokládání dlažeb, je nutné odebrat jednotlivé kusy z více palet nebo vrstev, aby se dostatečně promíchaly. Časem se vydlážděný povrch vzhledově zrovnoměrní a dostaví se přirozená patina, která umocní pocit starého zvětralého dřeva.

Na zamezení tvorby výkvětů, které se v určitých speciálních podmínkách můžou tvořit, doporučujeme dlažbu pokládat v teplejším počasí (od 15° C), od jara do podzimu. Výkvěty neovlivňují kvalitu betonu, časem samy vymizí, nebo se dají odstranit speciálními přípravky.

Doufáme, že budete s výrobky spokojeni a věříme že budou trvalou ozdobou Vašich zahrad a domů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: