Imitace dřeva Žlab na vodu

Kód: IDZL
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Žlab je vyroben z ušlechtilého kvalitního betonu, který je k nerozeznání od pravého dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová imitace dřeva Žlab na vodu

Odvodňovací žlab, který v sobě nechá proudit vodu a přitom vypadá jako dřevěný? Voda se dřevem netvoří ideální dvojici, avšak díky imitaci dřeva z betonu smíte žlab využít jak Vás napadne. Žlab na vodu je vyroben z ušlechtilého kvalitního betonu, který odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a je mrazuvzdorný, tím pádem nebobtná, nehnije, nepraská a nekroutí se.

Tento odvodňovací žlab z umělého kamene je možné umístit celoročně v exteriéru. Ideální dekorace pro Váš dům i zahradu.

Díky precizní výrobě žlab z betonu dosahuje dokonalých detailů imitace dřeva a vysoké kvality 

PARAMETRY BETONOVÉHO ŽLABU NA VODU:

délka: 39 cm

šířka: 16 cm

výška: 3,5/5,5 cm

hmotnost: 6,5 kg

tolerance rozměrů a hmotnosti +/- 5%

Fotografie jsou pouze ilustrační. Barevnost výrobků se může lišit v závislosti na použité betonové směsi a není důvodem k reklamaci !

V závislosti na dodávaných surovinách (ložisko štěrku, výrobní šarže přírodních pigmentů apod.) a v souvislosti s tím, že výrobky jsou speciálně melírovány náhodnou koncentrací barev pro dosažení efektu starého zvětralého dřeva, můžou se v určitých případech vyskytnout barevné odchylky, které v žádném případě neovlivňují kvalitu výrobku.

Je třeba brát v úvahu, že se betonové prvky vyrábějí ručně a na každý jednotlivý kus musíme pohlížet jako na originál.  Proto bychom Vám chtěli doporučit navštívit naši prodejnu v Novém Rychnově a prohlédnout si výrobky osobně.

Pokud budete kupovat větší množství zboží, především při pokládání dlažeb, je nutné odebrat jednotlivé kusy z více palet nebo vrstev, aby se dostatečně promíchaly. Časem se vydlážděný povrch vzhledově zrovnoměrní a dostaví se přirozená patina, která umocní pocit starého zvětralého dřeva.

Na zamezení tvorby výkvětů, které se v určitých speciálních podmínkách můžou tvořit, doporučujeme dlažbu pokládat v teplejším počasí (od 15° C), od jara do podzimu. Výkvěty neovlivňují kvalitu betonu, časem samy vymizí, nebo se dají odstranit speciálními přípravky.

Doufáme, že budete s výrobky spokojeni a věříme že budou trvalou ozdobou Vašich zahrad a domů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: