Imitace dřeva Palisáda - vyvýšený záhon

Kód: IDPAL3
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Palisáda je vyrobena z ušlechtilého kvalitního betonu, který je k nerozeznání od pravého dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová imitace dřeva Palisáda - vyvýšený záhon

Betonová palisáda je funkčním doplňkem zahrady. Lze ji využít podobně jako trávníkovou obrubu, která slouží k oddělení trávníku od záhonu či chodníku, slouží i k zadržení zeminy. Pojmem palisáda se myslí dřevěné ohraničení kolem hradeb bránící nepříteli zaútočit a právě díky obrané funkci se využívá tento pojem i v zahradní architektuře.

My Vám nabízíme betonové palisády, které dokonale imitují dřevo. Palisády z opravdového dřeva začnou časem uhnívat a musí se ošetřovat, námi nabízené betonové palisády jsou však vyrobena z ušlechtilého kvalitního betonu, který odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a je mrazuvzdorný. Betonové výrobky imitující dřevo jsou probarvovány v celém svém průřezu, jsou stálobarevné a nevyžadují žádnou péči ani údržbu. Tyto palisády z umělého kamene je možné umístit celoročně v exteriéru. Ideální dekorace pro Váš dům i zahradu.

Tato betonová palisáda je vhodná i ke stavbě vyvýšeného záhonu. Vyvýšené záhony dokonale doplní a obohatí Vaši zahradu. V takovém to záhonu můžete pěstovat různé rostliny a zeleninu, dobře se v něm daří také bylinkám. Vyvýšený záhon je vhodné vytvořit zejména tam, kde stávající půda není kvalitní a neobsahuje dostatek živin, nebo dokonce tam, kde není půda žádná - betonové a asfaltové plochy atd. Další výhodou vyvýšeného záhonu, oproti klasickému je to, že se k záhonu nemusíte tolik ohýbat, což ocení především senioři a lidé trpící bolestmi zad.

Díky precizní výrobě palisáda z betonu dosahuje dokonalých detailů imitace dřeva a vysoké kvality.

PARAMETRY BETONOVÉ PALISÁDY - VYVÝŠENÝ ZÁHON:

délka: 34,5/44,5 cm

výška: 10 cm

tloušťka: 10 cm

hmotnost: 7 kg

 

Na úvodní fotografii je zobrazen 1 kus palisády.

Fotografie jsou pouze ilustrační. Barevnost výrobků se může lišit v závislosti na použité betonové směsi.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: