Imitace dřeva Bazénový lem oblý

Kód: IDBLO
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Bazénový lem je vyroben z ušlechtilého kvalitního betonu, který je k nerozeznání od pravého dřeva.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová imitace dřeva Bazénový lem oblý

Chcete mít vkusně ohraničený okraj bazénu? Využijte betonový bazénový lem ve stylu imitace dřeva. Díky precizní výrobě bazénový lem z betonu dosahuje dokonalých detailů imitace dřeva a vysoké kvality.

Bazénový lem je vyroben z ušlechtilého kvalitního betonu, který odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a je mrazuvzdorný. Tento lem z umělého kamene je možné umístit celoročně v exteriéru i interiéru. Ideální dekorace pro Vaši zahradu a hlavně bazén.

PARAMETRY BETONOVÉHO BAZÉNOVÉHO LEMU OBLÉHO:

délka: 33/39 cm

šířka: 33 cm

tloušťka: 4 cm

hmotnost: 10 kg

tolerance rozměrů a hmotnosti +/- 5%

Bazénový lem má pouze jednu velikost, proto se zařezává podle potřeby a tvaru bazénu. Případné nepřesnosti nejsou na škodu, jelikož jsou tyto lemy vyráběny jako imitace dřeva.

Pokud se použijí pouze oblé lemy poskládá se z nich kruh o průměru cca 4,2m (potřeba je cca 40ks).

Fotografie jsou pouze ilustrační. Barevnost výrobků se může lišit v závislosti na použité betonové směsi a není důvodem k reklamaci !

V závislosti na dodávaných surovinách (ložisko štěrku, výrobní šarže přírodních pigmentů apod.) a v souvislosti s tím, že výrobky jsou speciálně melírovány náhodnou koncentrací barev pro dosažení efektu starého zvětralého dřeva, můžou se v určitých případech vyskytnout barevné odchylky, které v žádném případě neovlivňují kvalitu výrobku.

Je třeba brát v úvahu, že se betonové prvky vyrábějí ručně a na každý jednotlivý kus musíme pohlížet jako na originál.  Proto bychom Vám chtěli doporučit navštívit naši prodejnu v Novém Rychnově a prohlédnout si výrobky osobně.

Pokud budete kupovat větší množství zboží, především při pokládání dlažeb, je nutné odebrat jednotlivé kusy z více palet nebo vrstev, aby se dostatečně promíchaly. Časem se vydlážděný povrch vzhledově zrovnoměrní a dostaví se přirozená patina, která umocní pocit starého zvětralého dřeva.

Na zamezení tvorby výkvětů, které se v určitých speciálních podmínkách můžou tvořit, doporučujeme dlažbu pokládat v teplejším počasí (od 15° C), od jara do podzimu. Výkvěty neovlivňují kvalitu betonu, časem samy vymizí, nebo se dají odstranit speciálními přípravky.

Doufáme, že budete s výrobky spokojeni a věříme že budou trvalou ozdobou Vašich zahrad a domů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: