Hnojivo Osmocote dům a balkon 2v1 300g Substral

Kód: 140519
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Substral Osmocote 2v1 je hnojivo s postupným uvolňováním živin. Každá granule je obalena vrstvou speciální rostlinné pryskyřice, v půdě dochází k narušení tohoto obalu vodou, která proniká do granule a postupně uvolňuje živiny ve formě přijatelné pro rostliny. Hnojíme tedy jen jednou za sezónu.

Hnojivo uvolňuje živiny cca 6 měsíců. Rychlost uvolňování živin je ovlivněna teplotou půdy. při 16°C vydrží 6-7 měsíců při 21°C vydrží 5-6 měsíců při 26°C vydrží 4-5 měsíců Rovnoměrný a stálý přísun živin podle nároků rostlin. Nedochází ke kolísání množství živin. Je vyloučené předávkování živin i jejich vyplavování Jsou výhodné z hlediska ochrany životního prostředí, snižuje se nebezpečí znečištění povrchových i podzemních vod.

Používáním těchto hnojiv je možné snížit riziko znečištění dusíkatými látkami až o 80% Vyšší počáteční náklady se vrátí ve formě vyšších výnosů i úsporou práce. Do truhlíků a květináčů dávkujeme 6 g / 1 litr substrátu. Aplikujte na jaře nebo začátek léta Aby hnojivo mohlo začít působit, je třeba rostliny po jeho aplikaci důkladně zalít.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: