Hnojivo na muškáty a ostatní balkónové rostliny BIOMIN 1kg

Kód: 1719
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Hnojivo s kvalitní mletou rohovinou na muškáty a další balkónové rostliny, které působí jako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všech živin od začátku vegetace až do pozdních období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hnojivo na muškáty a ostatní balkónové rostliny Biomin 1kg

BIOMIN je oblíbená řada organicko-minerálních hnojiv. Cennou organickou složkou těchto speciálních biominerálních produktů je kvalitní mletá rohovina. Hnojiva řady BIOMIN obsahují všechny potřebné živiny ve vyváženém poměru, které zaručují jeho bezprostřední i dlouhodobý účinek. Vysoký podíl organické složky přispívá k tvorbě správného vodního režimu.

Působí jako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všech potřebných živin rovnoměrně od začátku vegetace až do pozdních období, zesiluje biologickou činnost půdy, zlepšuje půdní strukturu, jakož i dýchaní kořenů, zvyšuje odolnost rostlin proti houbovým chorobám, reguluje vodní režim rostlin, forma obsaženého dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení touto živinou.

Použití:

Hnojeni se provádí zpravidla na začátku vegetačního období, kdy se stejnoměrně rozhodí a poté zapraví do půdy hnojivo v dávce 100 až 150 g na 1 m2. Tato dávka odpovídá cca 1 polévkové lžíci na běžný 50 cm truhlík.

Složení: 10% N + 8% P2O5+ 8% K2O + 3% MgO

Balení: 1kg

ILUSTRATIVNÍ FOTO

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: