Postřikovač zádový Titan 12 l MAROLEX

Kód: 7826
2 249 Kč 1 858,68 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Velmi moderní a lehký zádový postřikovač o obsahu 12 l. Tento postřikovač využijete všude tam, kde potřebujete stálý tlak a dostatek kapaliny. Je vhodný k ochranným a ošetřujícím pracím např. v sadech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač zádový Titan 12 l MAROLEX

Velmi moderní a lehký zádový postřikovač o obsahu 12 l. Tento postřikovač využijete všude tam kde potřebujete stálý tlak a dostatek kapaliny, k ochranným a ošetřujícím pracím např. v sadech. Zahradní postřikovače na záda od firmy Marolex oceníte také díky širokém výběru různého příslušenství a náhradních dílů.

Titan patří k nejmodernějším výrobkům firmy Marolex, a proto je jeho ovládání jednoduché a pohodlné. Hliníkovou teleskopickou tyč je možno prodloužit od 60cm do 110cm a díky patentovanému dotěsnění kvalitně chráněna před pískem a jinými nečistotami. Hadice, kterou najdete v balení,  je dlouhá 140 cm.
Postřikovač lze použít pro praváky i leváky (na požádání Vám postřikovač nastavíme předem). Můžete také využít další možnost rozšíření funkcí tohoto postřikovače koupí příslušenství a servisních řad. Pokud potřebujete použít postřik jen na omezené plochy, doporučujeme pořídit si herbicidní kryt. Pro postřik kménů a úzkých stromků oceníte lukovou kompletovací tyč.

Balení: 1ks

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: