Acidomid pro králíky 1l - doplněk stravy

Kód: 4445
189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Přípravek s preventivními účinky proti množení bakterií, plísní a kokcidií pro králíky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy pro králíky Acidomid 1l

Acidomid 1l je doplněk stravy pro králíky, složen z vody, organických kyselin a minerálních látek. Přidává se buď na pevné krmivo nebo do vody. Aplikace do vody je výhodnější, kyseliny obsažené v acidomidu vodu přirozeně okyselí a účinně zakonzervují, sníží množení nežádoucích mikroorganismů a plísní. Acidomid, směs organických kyselin není léčivem, nevytváří rezidua v organismech a proto se může užívat dlouhodobě a při jeho používání není ochranná lhůta před porážkou. Organické kyseliny obsažené v acidomidu jsou lehce stravitelné, podporují trávení bílkovin, napomáhají k zdravému trávícímu traktu a trávení. Současně složky acidomidu účinně snižují množení nitrobuněčných parazitů jako jsou kokcidie.

Složení: minerální látky, elektrolyty, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda.

Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny v počátku podávání přípravku se doporučuje dávkování poloviční (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody).

Balení: 1l

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: