Postřikovač zádový Titan 20l VITON MAROLEX

Kód: 7828
2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Postřikovač Titan 20 Viton je moderním zádovým postřikovačem vylepšeným oproti jiným modelům o Vitónová těsnění, takže snáší podstatně vyšší zatížení a to nejen pracovní, ale i co se chemikálií týče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač zádový Titan 20l Viton MAROLEX

Postřikovač Titan 20 skvělý pomocník k chemickým postřikům, kde je potřeba větší množství kapaliny v nádobě a z důvodu lepší manipulace jsou perfektní popruhy na záda.

Postřikovač Titan 20 VITON o objemu 20 litrů je odolnějším bratrem postřikovačů z řady Titan. Je navrhnut pro práci s postřiky na bázi olejů, hodí se proto i do dílen a do chemického průmyslu. Nádoba má speciální vnitřní úpravu proti poškození zmíněnými postřiky, EPDM těsnění má vysokou odolnost. Postřikovač je vybaven patentovanou teleskopickou tyčí stejně odolnou jako zbytek postřikovače s možností prodloužení 60-110 cm s ochranou proti vnikání cizích tělísek do prostoru teleskopu a to vše jen proto aby Váš postřikovač dobře těsnil a mohl Vám sloužit  po mnoho let. Hadice 140 cm.

Postřikovač se pohodlně přenáší díky zádovým popruhům a práce s ním je velmi snadná. Je složen bezinvazivně, tzn. že nádobou postřikovače neproniknul jediný šroub.

Balení: 1ks

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: