Postřikovač zádový Titan 16 l VITON MAROLEX

Kód: 7827
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Postřikovač Titan 16 Viton, je moderní zádový postřikovač vylepšený oproti jiným modelům o Vitónová těsnění, takže snáší podstatně vyšší zatížení a to nejen pracovní, ale i co se chemikálií týče. např. stavebních. Prostě Vám garantujeme vyšší životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač zádový Titan 16 l Viton MAROLEX

Postřikovač Titan16 VITON oceníte zejména jako profesionál pro použití na náročnější práce. Vitonové těsnění totiž zaručí větší životnost postřikovače. Často využívaný také v sadech nebo servisních zařízeních.16 l

Postřikovač Titan 16 VITON o objemu 16 litrů je odolnějším bratrem Titanu 16. Je navrhnut pro práci s postřiky na bázi olejů, hodí se proto i do dílen a do chemického průmyslu. Nádoba má speciální vnitřní úpravu proti poškození zmíněnými postřiky, EPDM těsnění má vysokou odolnost. Postřikovač je vybaven patentovanou teleskopickou tyčí stejně odolnou jako zbytek postřikovače s možností prodloužení 60-110 cm s ochranou proti vnikání cizích tělísek do prostoru teleskopu a to vše jen proto aby Váš postřikovač dobře těsnil a mohl Vám sloužit  po mnoho let. Hadice 140 cm.
Postřikovač se pohodlně přenáší díky zádovým popruhům a práce s ním je velmi snadná. Je složen bezinvazivně, tzn. že nádobou postřikovače neproniknul jediný šroub.

Balení: 1ks

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: