Postřikovač ramenní Profession 12 l MAROLEX

Kód: 5349
1 359 Kč 1 123,14 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Postřikovač Profession při svém objemu 12 je největším postřikovačem z řady. I přes větší objem nečiní přenášení žádný problém díky praktickému madlu a popruhu. Jeho hlavní využití je především ve školkách a zahradách, ale také ve skleníku, či doma na truhlíky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač ramenní Profession 12 l MAROLEX

Postřikovač Profession při svém objemu 12 l zajišťuje to, že je vždy při ruce, když si vzpomenete. Přenášení díky praktickému madlu a popruhu nečiní žádný problém. Jeho hlavní využití je zvláště ve školkách a zahradách, ale také doma do skleníku nebo na truhlíky, to jsou ideální místa, kde by neměl chybět žádný z řady profession. Prostě šikovný postřikovač.

Používejte prostředky ochrany rostlin i kapalné hnojiva-jeho odolnost na chemii zaručuje dlouhou životnost.

Všechny postřikovače Marolex PROFESSION a TITAN jsou osazeny dlouhou teleskopickou postřikovou tyčí, kterou prodloužíte ze 60 cm na 110 cm. Tyto tyče jsou patentově chráněny, a to díky jejich technickému zpracování na odolnost proti zanášení se zvenčí např. pískem nebo jinými nečistotami. Tyto vývojové kroky nás drží stále před konkurencích. Postřiková tyč je z aluminia. Je důležité připomenout, že každý výrobek Marolex prochází několikastupňovou výstupní kontrolou jakosti.

Balení obsahuje:

Teleskopická postřiková tyč 80-135 cm s regulovatelnou tryskou 1,5 mm

Tryska pro rozšíření funkcí MR 1.0 - 1,00 mm

Trychtýř s filtračním sítem

Silikonový olej

Malá servisní sada

Balení- kartón - fólie

Balení: 1ks

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: