Postřikovač zádový Titan 12 VITON MAROLEX

Kód: 5354
2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Postřikovač Titan 12 Viton, je moderním zádovým postřikovačem vylepšeným oproti jiným modelům o Vitónová těsnění, takže snáší podstatně vyšší zatížení a to nejen pracovní, ale i co do chemikálií např. stavebních. Garantujeme Vám vyšší životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač zádový Titan 12 l Viton MAROLEX

Postřikovač Titan 12 VITON o objemu 12 litrů je odolnějším bratrem Titanu 12 je moderním zádovým postřikovačem vylepšeným oproti jiným modelům o Vitónová těsnění, takže snáší podstatně vyšší zatížení a to nejen pracovní, ale i co do chemikálií např. stavebních. Je navrhnut pro práci s postřiky na bázi olejů, hodí se proto i do dílen a do chemického průmyslu. Nádoba má speciální vnitřní úpravu proti poškození zmíněnými postřiky, EPDM těsnění má vysokou odolnost. Garantujeme Vám vyšší životnost. Postřikovač je vybaven patentovanou teleskopickou tyčí s možností prodloužení 60-110 cm a ochranou proti vnikání cizích tělísek do prostoru teleskopu a to vše jen proto aby Váš postřikovač dobře těsnil a mohl Vám sloužit po mnoho let. Hadice 140 cm.
Postřikovač se pohodlně přenáší díky zádovým popruhům a práce s ním je velmi snadná. Je složen bezinvazivně, tzn. že nádobou postřikovače neproniknul jediný šroub.

Balení: 1ks

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: