Imitace dřeva Svahovka

Kód: IDSV
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Svahovka je vyrobena z ušlechtilého kvalitního betonu, který je k nerozeznání od pravého dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betonová imitace dřeva Svahovka

Univerzální svahovka, která vypadá jako vykotlaný kmen je přesně to, co Vaši zahradě dodá šmrnc.

Svahovka je elegantní stavební prvek pro stavbu suchých opěrných a dělicích zdí. Svahovou tvarovku můžete využití i jako květináč pro své květiny. Svahovka je vyrobena z ušlechtilého kvalitního betonu, který odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a je mrazuvzdorný. Tento květináč z umělého kamene je možno umístit celoročně v exteriéru. Ideální dekorace pro Váš dům i zahradu.

Díky precizní výrobě svahovka z betonu dosahuje dokonalých detailů imitace dřeva a vysoké kvality.

PARAMETRY BETONOVÉ SVAHOVKY:

 délka: 34 cm

šířka: 35 cm

výška: 15 cm

Hmotnost: 14 kg

 

Fotografie jsou pouze ilustrační. Barevnost výrobků se může lišit v závislosti na použité betonové směsi.

 

Betonové prvky imitující dřevo jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, tím je dosaženo vysoké trvanlivosti výrobku. Prvořadým cílem je, aby zákazníci vytvářeli svoje zahrady kvalitními výrobky a nemuseli je po pár letech měnit za jiné.

V závislosti na dodávaných surovinách (ložisko štěrku, výrobní šarže přírodních pigmentů apod.) a v souvislosti s tím, že výrobky jsou speciálně melírovány náhodnou koncentrací barev pro dosažení efektu starého zvětralého dřeva, můžou se v určitých případech vyskytnout barevné odchylky, které v žádném případě neovlivňují kvalitu výrobku.

Je třeba brát v úvahu, že se betonové prvky vyrábějí ručně a na každý jednotlivý kus musíme pohlížet jako na originál. Proto bychom Vám chtěli doporučit, hlavně při pokládání dlažeb, odebrat jednotlivé kusy z více palet nebo vrstev, aby se dostatečně promíchaly. Časem se vydlážděný povrch vzhledově zrovnoměrní a dostaví se přirozená patina, která umocní pocit starého zvětralého dřeva.

Na zamezení tvorby výkvětů, které se v určitých speciálních podmínkách můžou tvořit, doporučujeme dlažbu pokládat v teplejším počasí (od 15° C), od jara do podzimu. Výkvěty neovlivňují kvalitu betonu, časem samy vymizí, nebo se dají odstranit speciálními přípravky.

Doufáme, že budete s výrobky spokojeni a věříme že budou trvalou ozdobou Vašich zahrad a domů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: