Grilovací, pečící kámen obdélníkový s obvodovou drážkou 30 x 50 x 3cm

Kód: 876
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Grilovací, pečící kámen obdélníkový s obvodovou drážkou. Grilovací kameny nabízí zdravější úpravu Vašich grilovaných specialit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací, pečící kámen obdélníkový s obvodovou drážkou 30 x 50 x 3cm

Grilovací kameny a desky nabízí zdravější úpravu Vašich grilovaných specialit. Lze na nich grilovat a opékat maso, zeleninu, klobásy, špekáčky a jiné uzeniny. Tento grilovací kámen je vyroben z kvalitní leštěné žuly opatřené po obvodě drážkou pro zachycení a odvod vypečeného tuku. Jelikož jsou námi nabízené grilovací kameny vyrobeny čistě z přírodního materiálu, během opékání se z nich neuvolňují škodlivé látky do jídla. Opékací kameny je možné využít do krbu, na gril nebo přímo na volném ohni. Díky tomu, že jsou grilovací kameny vyráběny z leštěné žuly, jejich čištění a údržba je velice jednoduchá.

Desky z přírodního kamene po zahřátí mohou praskat. Pozor - praskání kamene není na škodu. Pokud se vám na pečícím či grilovacím kameni objeví po několika použitích drobná prasklina, nejedná se o závadu, ale o reakci kamene díky tepelné roztažnosti při jeho zahřívání a chladnutí. Není důvodem k reklamaci a nijak se tím nesnižuje užitná hodnota, funkčnost a možnost pečící kámen dále používat.

Tloušťka kamene 3cm.

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: