Zavlažovací obrubník ČERNÝ 12 m GARDEN DIAMOND

Kód: 8772
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Plastový zavlažovací obrubník s návinem 12 metrů pro ohraničení trávníku, zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby nebo pro oddělení dvou zahradních ploch. Zcela skrytý v zemi. Vyrobený z recyklovaného plastu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavlažovací obrubník ČERNÝ 12 m GARDEN DIAMOND

Společnost GRATE s.r.o. je od roku 2012 výrobcem zahradních obrubníků GARDEN DIAMOND, který se může použít i na zavlažování okrasných nebo zeleninových záhonů, skleníků a menších travnatých prostor. Je to první obrubník na světě, který umožňuje zavlažování. Obrubník můžete použít jak na oddělení trávníku od záhonu, nebo i na zavlažování záhonů.

Zahradní obrubníky GARDEN DIAMOND využijete pro profesionální oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku. Obrubníky úplně zabrání prorůstání trávníku tam, kde trávu nechcete. S pomocí spojovacích konektorů navíc vytvoříte libovolně dlouhý pás bez viditelných spojů. Zahradní obrubníky GARDEN DIAMOND oceníte také při rekonstrukcích městských parků, dětských hřišť a při výstavbě golfových areálů. Jejich použití je maximálně snadné a cena za toto provedení vychází jako nejlevnější řešení při až 20 leté životnosti. Objednávejte nyní.

Výhody zahradních obrubníků GARDEN DIAMOND

První zavlažovací obrubník na světě - český patent
Spolehlivě zabrání prorůstání trávy.
Odolný proti poškození běžnými zahradními sekačkami.
Široké možnosti použití.
Nadmíru estetické – čisté a rovné linie.
Snadná montáž.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: