Savo Original 1,2l

Kód: 236807
64 Kč 52,89 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Savo Original je výborný pomocník pro zachování Vašeho domova a okolí čistého a bezpečného. Spolehlivě likviduje bakterie, viry, řasy a nižší houby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Savo Original 1,2l

Přípravek zabezpečí dezinfekci vašeho bazénu. Pokud máte na zahradě bazén, určitě víte, že jeho čistota je velice důležitá. Hromadění bakterií v neudržovaném bazénu může mít za následek vážné zdravotní problémy. Zelenající voda je ideálním prostředím pro množení těchto bakterií, především sinic. Lze tomu předejít pravidelnou údržbou bazénu, my vám povíme jak.

Benefity:

- šoková chlorace vody

- rychle zvyšuje koncentraci chloru v bazénové vodě

- dezinfekce stěn bazénu

- pro venkovní, vnitřní bazény a vířivky

Určeno:

- při kalné a zelené vodě

- při problémech s přemnožením řas

- kluzké stěny v bazénu

- průběžná péče o bazénovou vodu

Dávkování:

Dezinfekce vody v bazénech: Lze použít jako celosezónní mikrobicidní a protiporostový přípravek pro provoz bazénů. Koupat se je možné po 30 minutách od aplikace přípravku.

Iniciační dávka:

Pro první zachlorování bazénu dávkujte 160 ml Savo Original na 3 m³ vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku) a pak vlijte po částech do bazénu.

Udržovací dávka:

Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu dávkujte 80 ml přípravku Savo Original na 3 m³ vody každé 2 - 3 dny. Při déletrvajících teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalém slunečním svitu je vhodné aplikovat udržovací dávku denně. Šoková dávka: Při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšeném provozu dávkujte jednorázově 240 ml Savo Original na 3 m³ vody.

Balení: 1,2l

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: