Podestýlka papírová Asan Cat PURE 10l

Kód: 4660
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Asan cat pure Stelivo pro kočky Asan cat pure, je stelivo pro kočky s odlišnou myšlenkou než klasická bentonitová steliva. Nejvýznamnější odlišnost je v hmotnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stelivo pro kočky Asan cat pure, je stelivo pro kočky s odlišnou myšlenkou než klasická bentonitová steliva. Nejvýznamnější odlišnost je v hmotnosti.Stelivo Asan je lehké, 10l balení má cca 2,5kg, což ocení každý majitel kočky při jeho transportu jak domů tak z domu. Nízká hmotnost může však zapříčinit, že se Asan o poznání snadněji dostane mimo kočičí toaletu. Asan je lehký a měkký což kočka ocení při vstupu do toalety, majitel pak při kontaktu s bosou nohou mimo toaletu kočky. Asan se vyrábí z druhotné suroviny při výrobě dětských plenek a hygienických potřeb. Stelivo pro kočky Asan bez prachu a barviv s absorbční schopností až 450% včetně absorbce pachů.

Návod k použití: Kočičí toaletu naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 4 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte průběžně lopatkou.Tekuté exkrementy v místě použití z části změní svou barvu (žluto-okrová), což je signál, že podestýlka splnila svoji funkci a v tomto místě lze lopatkou podestýlku odstranit a nahradit novou. Doporučujeme však vyměnit podestýlku jako celek jednorázově po ukončení její funkce.

Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná velikosti toalety, počtu a stáří chovaných zvířat.

Při přechodu z původního steliva na podestýlku Asan je vhodnější zpočátku dát na povrch Asanu malou část dříve používaného steliva, a to z důvodu postupného a plynulého návyku na nově používaný materiál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: