Bazén Savo Chlor Šok 850g

Kód: 254973
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Přípravek ve formě granulátu, který rychle zvýší koncentraci chloru v bazénové vodě. Je určený pro šokovou dezinfekci po napuštění nebo při náhlém zhoršení kvality bazénové vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazén Savo Chlor Šok 850g

Chlor Šok je přípravek ve formě granulátu, který rychle zvýší koncentraci chloru v bazénové vodě. Použijte po napuštění nebo při náhlém zhoršení kvality bazénové vody. Savo Chlor Šok účinně dezinfikuje a zabraňuje růstu řas. Použijte ho v případě výskytu vodní řasy v bazénu nebo při kluzkých stěnách bazénu.

 Benefity:

- šoková chlorace vody

- rychle zvyšuje koncentraci chloru v bazénové vodě

- dezinfekce stěn bazénu

- pro venkovní, vnitřní bazény a vířivky

- pro úpravu sladké i slané vody

Určeno:

- průběžná péče o bazénovou vodu

- při kalné a zelené vodě

- při problémech s přemnožením řas

- kluzké stěny v bazénu

Před použitím:

Upravte hodnotu pH bazénové vody na 7,1 - 7,5 produkty SAVO pH- nebo SAVO pH+. Je nezbytné používat testovací soupravu na měření aktivního chloru v bazénové vodě. Pokud je voda již vyčištěná, udržujte hladinu volného chloru v rozmezí 0,3 - 0,5 mg/l.

Dávkování:

Dávka 7 - 22 g na m³ vody. Nižší dávku použijte v případech - po napuštění bazénu čistou pitnou vodou, po odstávce (kdy není problém s kvalitou vody) nebo pro pravidelnou údržbu. Horní hranici uvedeného dávkování použijte při použití užitkové vody, delší odstávce nebo při problému s kvalitou vody.

Orientační info:

Použitím 0,18 g přípravku na 1 m³ vody se zvedne množství volného chloru o 0,1 mg/l, ten se ale okamžitě odbourává likvidací mikroorganizmů. Přípravek rozpusťte v nádobě s vodou a poté aplikujte do bazénu při zapnutém filtračním systému. V případě aplikace šokové dávky chloru je třeba vyloučit přítomnost osob v bazénu.

VAROVÁNÍ:

NIKDY NEVHAZUJTE PŘÍPRAVEK PŘÍMO DO BAZÉNU! Používejte ochranné rukavice a brýle, přípravek dávkujte vždy do připravené vody a ne naopak. Nikdy nemíchejte s jinými přípravky. Skladujte vždy v uzavřené nádobě na suchém a před přímým slunečním světlem chráněném místě při teplotách 5 - 25°C a mimo dosah dětí. Při práci s přípravkem nekuřte, nejezte a nepijte.

Balení: 850g

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: