Postřikovač na bílení vápnem 12l Profession Plus - MAROLEX

Kód: 5345
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Postřikovač Profession při svém objemu 12 je největším postřikovačem z řady. I přes větší objem nečiní přenášení žádný problém díky praktickému madlu a popruhu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač na bílení vápnem 12l Profession Plus

Postřikovač Profession Plus je předurčený pro bílení vápnem hospodářských budov, nebo pro dovápnění stromů, pro zastínění skleníků, anebo úplně naopak s ním můžete třeba i umývat anebo aplikovat postřiky na ochranu rostlin. Postřiky vápnem a malířskými emulzemi jsou možné díky patentu firmy MAROLEX na rozmíchávání tekutin v nádobě postřikovače během pumpování. Další cesta tekutiny nebo emulze je přes zesílenou třívrstvou hadici s větší průchodností.

Všechny postřikovače Marolex PROFESSION a TITAN jsou osazeny dlouhou teleskopickou postřikovou tyčí. Tyto tyče jsou patentově chráněny, a to díky jejich technickému zpracování na odolnost proti zanášení se zvenčí např. pískem nebo jinými nečistotami. Tyto vývojové kroky nás drží stále před konkurencích. Postřiková tyč je z aluminia. Je důležité připomenout, že každý výrobek Marolex prochází několikastupňovou výstupní kontrolou jakosti. Součástí postřikovače je také vyměnitelná hadice dlouhá 170 cm.
Praktický popruh přes rameno zajistí snadné přenášení.

Balení: 1ks

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: